Zabiegi w Medical Spa!

Niekiedy przychodzą takie chwile, kiedy czujemy się zmęczeni i wyczerpani. Chcemy wówczas dobrze wypocząć, zregenerować siły i poczuć się błogo. Nieczęsto jednak słyszymy o wyjątkowych miejscach. Dzisiaj jedno z nich.

Skorzystaj ze SPA!
Medical Spa 
usytuowane jest w uzdrowisku Busko – Zdrój. Podczas swoich zabiegów stosują oni także aparaturę używaną podczas wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych. Zanim zabieg zostanie wykonany, zawsze istnieje opcja konsultacji medycznej, dlatego w Medical Spa zatrudniony jest etatowy lekarz. 
W Spa wykonywane są między innymi takie zabiegi jak Biomechaniczna Stymulacja Mięśni, która wspomaga proces odchudzenia oraz walki z celulitem. Możemy także skorzystać z laseru, który pobudza nasze fibrolasty do produkcji kolejnych włókien kolagenowych. Sprawia to, że nasza skóra z pewnością nam podziękuje. Stanie się młodsza, jędrniejsza, pozbędziemy się nieładnych blizn, cellulitis czy opryszczki. 
Kriosauna to świetny pomysł, dla tych, którzy chcieliby przyśpieszyć swoją przemianę materii. Spowolni nasze procesy starzenia, nada nam blasku i odmłodzi naszą skórę, a także zwalczy otyłość i zwęzi naczynia krwionośne. 

Kąpiele i masaże
Szczególnym punktem programu w Medical Spa są bardzo popularne kąpiele. Kąpiel kwasowęglowa nie tylko wspomoże przemianę materii, odnowę naszej skóry, lecz obniży również kwas mlekowy. 
Kąpiel siarkowa to świetny pomysł dla osób zmagających się z łuszczycą czy AZS. Przede wszystkim nada skórze tak potrzebnej miękkości, odnowi naskórek. 
Kąpiel z hydromasażem wspomoże procesy odnowy skóry, usunie oznaki starzenia i zadziała kojąco na nasz organizm. 
Któż z nas nie marzy o masażu? I takie wygody przygotowano dla nas w Medical Spa! Masaż ujędrni skórę, odmłodzi ją oraz wspomoże proces usuwania cellulitu. 

Medical Spa ma znaczącą przewagę w procesie odnowy. Dostęp wody siarczkowej o zdrowotnych właściwościach odgrywa tutaj niebagatelną rolę. Woda siarczkowa wspomaga leczenie wielu chorób, jednak rzadko występuje, dlatego właśnie miejsca, w których jest dostępna są tak cenne. Medical Spa skupia się przede wszystkim na leczeniu poprzez kąpiele z wodą siarczkową. Woda jest doprowadzana z ujęcia w Lesie Winiarskim, co sprawia, że woda jest autentyczna i świeża, zachowując swoje właściwości. To wyjątkowe miejsce przeznaczone dla osób szukających zacisznego i leczniczego miejsca.